Verkeerscontrole Berkel en Rodenrijs

Verkeerscontrole Berkel en Rodenrijs

De politie heeft donderdagmiddag in samenwerking met de Belastingdienst en de RDW een verkeerscontrole gehouden in Berkel en Rodenrijs. Er zijn ruim 106 voertuigen gecontroleerd. Twee personen werden aangehouden, een van hen had te veel drank op en de andere was onder invloed van drugs. 

Ook is er ruim 16 duizend euro aan openstaande belastingen binnengehaald. De politie deelde diverse bekeuringen uit voor het bellen achter het stuur, het niet dragen van de gordel en rijden met te gladde banden. 

De Belastingdienst heeft drie auto's in beslag genomen, waarvan er een zal worden vernietigd. Dit ging om een bestelbus uit het buitenland die in dermate slechte staat verkeerd dat het niet meer veilig was om mee de weg op te gaan.