Er is een verband tussen de beschieting van een woning aan de Potgieterstraat en het winkelpand aan de Mathenesserdijk in Rotterdam, zo meldt de politie zondagochtend. Vanochtend vroeg werd het winkelpand van een pakketdienst onder vuur genomen met een automatisch wapen, niemand raakte hierbij gewond.
Enkele dagen geleden werd 's-nachts een woning aan de Potgieterstraat eveneens beschoten, de woning blijkt van de eigenaar van de winkel te zijn : zowel zijn winkel als de woning zitten vol kogelgaten. Wat de aanleiding tussen de beschietingen is wordt op dit moment onderzocht, er zijn nog geen aanhoudingen verricht.
Zie ook : Geschoten op woning Potgieterstraat Rotterdam & Politie onderzoekt beschieting winkel Mathenesserdijk Rotterdam