Drugslab aangetroffen in bedrijfspand Klompenmakerstraat Hoogvliet (video)

Drugslab aangetroffen in bedrijfspand Klompenmakerstraat Hoogvliet (video)

Maandagavond werd de brandweer gealarmeerd voor een gaslucht in een bedrijfspand aan de Klompenmakerstraat in Hoogvliet. Ter plaatse heeft de brandweer diverse metingen verricht, echter bleek uit onderzoek dat de lucht niet overeen kwam met gas. Na verder onderzoek van de brandweer troffen zij een drugslaboratorium aan in één van de bedrijfspanden.

De politie heeft één persoon aangehouden, hij is geboeid onderzocht door de ambulancedienst. Nadat zijn kleding in beslag genomen was is de man in een witte overall overgebracht naar een politiecel. Hier zal hij verder ondervraagt worden door de recherche en wordt er onderzocht of hij hier iets mee te maken heeft.

De Forensische Opsporing, Team Explosieven Verkenning en het LFO (Landelijk Faciliteit Ondersteuning Ontmantelen) verrichten ter plaatse onderzoek. Het LFO zal helpen bij het ontmantelen van het drugslab. Hoelang dit gaat duren is niet bekend.